Центр Лідерства УКУ та Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) прийматимуть професора Гарвардського університету, світового експерта у темі лідерства та управління змінами доктора Діна Вільямса. 21 лютого він прочитає єдину у Львові відкриту лекцію для бізнесу, представників державних структур і недержавного сектору.

З 17 по 24 лютого в Україні перебуватиме професор Гарвардського університету доктор Дін Вільямс. Він приїздить на запрошення Центру Лідерства УКУ і Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) та візьме участь у низці заходів у Києві та Львові; зустрічі відбудуться за підтримки Школи управління УКУ та Аналітичного центру УКУ.

Дін Вільямс є лектором публічної політики в Harvard University’s Kennedy School, яка заснована на базі Центру Публічного Лідерства. Він професійно займається викладанням теми лідерства, був консультантом та дослідником для бізнесу та урядів США, Індії, Австралії, Японії та інших країн світі, 5 років професор Вільямс був головним радником президента Мадагаскару, керуючи однією з найбільших інноваційних реформ в Африці. Фокус його експертизи – це лідерство в сучасному світі, що перебуває на зламі, лідерство в умовах невизначеності, управління змінами та лідерство для агентів змін.

Професор Вільямс є автором книги «Справжнє лідерство: допомагаючи людям і організаціям стикатися з найскладнішими проблемами» («Real Leadership: Helping People and Organizations Face Their Toughest Challenges»). Його остання книга – «Лідерство для світу, що на зламі: як перетинати кордони, будувати мости та керувати змінами» («Real Leadership: Helping People and Organizations Face Their Toughest Challenges»).

В Україні Дін Вільямс зустрінеться з представниками бізнесу, державних структур та недержавного сектору, які є лідерами змін у своїх сферах. Також він викладатиме у межах навчальної програми Центру лідерства УКУ для політичних партій Good leaders for good governance, поспілкується зі студентами Українського католицького університету та молоддю з Української академії лідерства.

Ми запрошуємо вас відвідати відкриту зустріч з Діном Вільямсом «Leading in a fractured world: how to be an agent of change in a dynamic, shifting, and volatile world», що відбудеться 21 лютого о 18:30 в конференц-залі Центру Шептицького (цоколь, -1 поверх). Лекція відбудеться англійською мовою без перекладу.

 

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

 

Контактна особа: Ярина Степанюк (Yaryna Stepanyuk), ystepanyuk@lvbs.com.ua, 093 99 555 32.

 

Більше про доктора Діна Вільямса: отримав ступінь магістра та доктора наук Гарвардського університету, спеціалізуючись на дослідженнях лідерства та організаційному розвитку. Професору Вільямсу присвоєна «Нагорода за найбільш впливовий курс» в Гарвардському університеті за високий рівень викладання. Також він був гостьовим професором в Lee Kuan Yew School of Public Policy, що в Сінгапурі, де 10 років керував програмою «Соціальне лідерство в Сінгапурі».

Має досвід управління процесами змін, сприяв ініціативам з розвитку лідерства та / або проводив великі дослідження з компаніями, урядами в США, Індії, Австралії, Нігерії, Сінгапурі, Східному Тиморі, Японії, Колумбії, Камбоджі, Європі, на Близькому Сході і в М’янмі. Професор Вільямс провів великі дослідження з Aetna Life and Casualty у Сполучених Штатах, з Школою Matsushita в Японії, а також з урядом Брунея в Південно-Східній Азії. Зараз очолює власну дослідницьку компанію та консалтинговий бізнес «Thinking heads Global».

Вебсайт та блог Діна Вільямса можна знайти за посиланням www.ThinkingHeadsGlobal.com.