10 вересня, у понеділок, Центр лідерства УКУ запрошує на лекцію екс-керівника департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександра Стародубцева, у межах якої відбудеться презентація проекту «Україна: шлях реформ» за участю виконавчого директора Центру лідерства УКУ Андрія Рождественського. Лекція відбудеться у межах щорічних Днів УКУ у Львові.

Під час зустрічі Олександр Стародубцев розповість про проблеми демократії та основні труднощі у реформуванні країн, а також про:

  • політичний порядок в країні, або чому «все так не просто» в Україні?
  • бюрократію: чому вона важлива і як виглядає ефективна бюрократія?
  • роль лідера у запровадженні реформ та уроки розвинених країн.

Олександр Стародубцев – колишній керівник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, учасник програми Ukrainian Emerging Leaders Program Стенфордського університету (США).

Андрій Рождественський – директор Center for Leadership of UCU та викладач Lviv Business School (LvBS), бізнес-консультант.

Початок зустрічі: 19:00, 10 вересня
Місце зустрічі: Центр Шептицького, великий конференц-зал (цоколь)

Вартість участі: 200 грн, зареєструватись та оплатити участь можна заповнивши реєстраційну форму. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку проекту збірника навчальних кейсів «Україна: шлях реформ» (https://www.peoplesproject.com/shlyax-reform/)

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ

Довідка: «Україна: шлях реформ» – проект, у межах якого група експертів розробляє навчальні кейси, базовані на прикладах перетворень, що відбулись в Україні впродовж останніх років, що будуть зібрані у «Книгу реформ». Зміни спостерігаються практично у всіх сферах – громадський сектор, бізнес та публічне адміністрування. Процес реформації певних напрямків є настільки інноваційним для України, що потребує окремого вивчення та аналізу. Розуміючи стратегію змін та маючи успішні приклади, суспільство стає більш активним у реформаційних процесах. «Книга реформ» буде збірником із 12 навчальних кейсів, серед яких платформа Тепле Місто, націоналізація ПриватБанк, волонтерський десант у Міністерство оборони України.

Контактна особа: Yaryna Stepanyuk, ystepanyuk@lvbs.com.ua, 093 99 555 32.