14 серпня, у вівторок Центр лідерства УКУ запрошує у Києві на презентацію проекту «Україна: шлях реформ», у межах якої відбудеться лекція екс-очільника департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Олександра Стародубцева. Також у програмі дискусія за участю виконавчого директора Центру лідерства УКУ Андрія Рождественського та радника міністра інфраструктури та міністра екології та природних ресурсів Юрія Гусєва.

Під час зустрічі Олександр Стародубцев розповість про проблеми демократії та основні труднощі у реформуванні країн, а також про:

  • політичний порядок в країні або чому «все так не просто» в Україні?
  • бюрократію: чому вона важлива і як виглядає ефективна бюрократія?
  • роль лідера у запровадженні реформ та уроки розвинених країн.

Під час панельної дискусії разом з Андрієм Рождественським, Олександром Стародубцевим та Юрієм Гусєвим ми поговоримо про:

  • основні виклики, які постають перед лідерами в публічному секторі
  • що потрібно для розвитку себе як лідера
  • які системні рішення можуть бути використані в нашій державі для підготовки лідерів.

Олександр Стародубцев – колишній очільник департаменту державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Учасник програми Ukrainian Emerging Leaders Program Стенфордського університету (США).

Юрій Гусєв – радник Міністра інфраструктури та радник Міністра екології та природних ресурсів України. Директор зі зв’язків з органами державної влади «ПриватБанку». У 2014 – 2016 рр. працював у Міністерстві оборони України, де був заступником міністра та головою Ради реформ.

Андрій Рождественський – директор Center for Leadership of UCU та викладач Lviv Business School (LvBS), бізнес-консультант.

Початок зустрічі: 19:00, 14 серпня

Місце зустрічі: Київський центр УКУ, вул. Мазепи 10а

Вартість участі: 200 грн, зареєструватись та оплатити участь можна заповнивши реєстраційну форму. Усі кошти будуть спрямовані на підтримку проекту збірника навчальних кейсів «Україна: шлях реформ» (https://www.peoplesproject.com/shlyax-reform/)

Довідка: «Україна: шлях реформ» – проект, у межах якого група експертів розробляє навчальні кейси, базовані на прикладах перетворень, що відбулись в Україні впродовж останніх років, що будуть зібрані у «Книгу реформ». Зміни спостерігаються практично у всіх сферах – громадський сектор, бізнес та публічне адміністрування. Процес реформації певних напрямків є настільки інноваційним для України, що потребує окремого вивчення та аналізу. Розуміючи стратегію змін та маючи успішні приклади, суспільство стає більш активним у реформаційних процесах. «Книга реформ» буде збірником із 12 навчальних кейсів, серед яких платформа Тепле Місто, націоналізація ПриватБанк, волонтерський десант у Міністерство оборони України.

Контактна особа: Oksana Romanyshyn, oromanyshyn@lvbs.com.ua, 063 430 46 61.