Well-Being Leadership Conference. Міжнародна конференція на тему лідерства та ментального здоров’я.

Well-Being Leadership Conference

3 червня з 10:00 до 18:00 у Центрі Шептицького (ауд. 002) відбудеться Міжнародна конференція на тему лідерства та ментального здоров’я: впровадження системи охорони психічного здоров’я для керівників та працівників, інтеграція ветеранів на робочі місця та вплив лідера на ментальний стан колективу.

 

Теми, які буде розглянуто на конференції, зумовлені проблемами, що стають все актуальнішими у просторі:

 

• Повернення ветеранів на робочі місця та їхня інтеграція у структурі організації. • Впровадження системи охорони психічного здоров’я на робочому місці.

• Робота зі стресом у працівників бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та державних установ.

• Лідерство та ментальне здоров’я в робочому просторі. Роль керівників та власників бізнесу у формуванні здорового робочого середовища.

• Mindfulness-based Mind Fitness Training для роботи з ветеранами та працівниками від Елізабет Стенлі.

 

 

 

Одна із ключових спікерів конференції – Елізабет Стенлі, PhD, професорка досліджень безпеки в Джорджтаунському університеті, провідна дослідниця стресу й травми, засновниця Mind Fitness Training Institute, некомерційної організації, яка займається навчанням навичкам для підвищення ефективності та формування стійкості до стресу.
Віримо, що досвід спікерів буде цінним для учасників і кожен зможе знайти нові рішення для ефективного лідерства і роботи з командою.

Партнери: Бізнес Школа УКУ, Інститут психічного здоров’я УКУ, Фонд Міністерства ветеранів, ГО «Інститут ветеранів», MH4U, Центр психічного здоров’я та реабілітації “Лісова поляна”.

Вартість участі у конференції: 500 грн.
Запрошуємо до реєстрації: