Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ запрошують взяти участь у роботі над реальними кейсами героїв про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в кризу.

«Створюючи «Innocode», я часто відчував страх, від того, що робота – це місце де люди проводять більшу частину свого життя. І, що дуже важливо, щоб цей час був усвідомлений, щоб людина могла самореалізуватись. Це спонукало до того, щоб давати людям більшу автономність, щоб частіше задавати питання «ДЛЯ ЧОГО».

Саме такими словами розпочинається наш п’ятий, завершальний кейс-квест з антикризової навчальної серії, героєм якого є Валерій Шипунов, партнер та CTO у компанії «Innocode».

Вже у наступний четвер, 7 травня, о 16:00 спільно спробуємо дати відповідь на ключові запитання:

• «Цінності таки мажуться на хліб»: як етичні аспекти вирішують долю Вашого бізнесу?
• Як зберегти стратегію та не нашкодити корпоративній культурі?
• Failure is okay: як не втратити шанс та винести уроки з кризи?

Вартість кейс-квесту – 350 грн.

Як все відбувається після оплати:

1) за два дні до онлайн-обговорення (5 травня) на пошту прийде лист з текстом міні-кейсу, з яким потрібно ознайомитись до онлайн-зустрічі;
2) під час онлайн-зустрічі ви обговорюєте проблеми та шукаєте ефективні управлінські рішення для героя;
3) відбираєте з напрацьованих ідей ті, які б могли допомогти вирішити вашу бізнесову дилему;
4) отримаєте доступ до телеграм-каналу, де ми будемо обмінюватись актуальними матеріалами бізнес-спрямування;
5) наступного дня після кейс-квесту, кожен учасник на пошту отримає короткі підсумки напрацювань та інші матеріали (статті, презентації).

Модератор: виконавчий директор Центру Лідерства УКУ та викладач LvBS Андрій Рождественський за участі героя кейсу Валерія Шипунова.

Серія антикризових кейс-квестів – це унікальний 5-серійний проект, де ми спільно будемо намагатись вирішити найболючіші кризові питання бізнесів українських підприємців, за участі наших героїв та героїнь, представників: ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та ековиробництва.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335.