Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ запрошують взяти участь у роботі над реальними кейсами героїв про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в кризу, спричинену пандемією.

«Я прокинувся вранці 13-го березня на планеті, яка перестала крутитися. Карантин у всій країні. На рахунку проданих квитків – 0. Сотні дзвінків в кол-центр, тисячі е-мейлів на електронній скриньці, всі концерти скасовано».

Саме так розпочинається кейс нашого другого учасника серії антикризових кейс-квестів Ростислава Кулика, засновника та CEO квиткового сервісу Gastroli.ua.

Вже у четвер, 16 квітня, о 16:00 ми спільно шукатимемо рішення для бізнесу героя кейсу й примірятимемо їх на власний:

  • Роль бренду компанії у кризові часи: як зберегти та вміло застосувати?
  • Чи можливо знайти нові формати існування бізнесу, якщо вся індустрія опинилась в умовах карантину?
  • Як підійти до планування в умовах невизначеності?

Наша мета – змістити фокус думки українських підприємців у сторону асиметричних бізнес-рішень, які можуть допомогти вийти з кризи.

Вартість кейс-квесту – 350грн.

Як все відбувається після оплати:

1)  за два дні до онлайн-обговорення (14 квітня) на пошту прийде лист з текстом міні-кейсу, з яким потрібно ознайомитись до онлайн-зустрічі;

2)  під час онлайн-зустрічі ви обговорюєте проблеми та шукаєте ефективні управлінські рішення для героя;

3) відбираєте з напрацьованих ідей ті, які б могли допомогти вирішити вашу бізнесову дилему;

4)  отримаєте доступ до телеграм-каналу, де ми будемо обмінюватись актуальними матеріалами бізнес-спрямування;

5) наступного дня після кейс-квесту, кожен учасник на пошту отримає короткі підсумки напрацювань та інші матеріали (статті, презентації).

Модератор: виконавчий директор Центру Лідерства УКУ та викладач LvBS Андрій Рождественський за участі героя кейсу Ростислава Кулика.

Серія антикризових кейс-квестів – це унікальний 5-серійний проект, де ми спільно будемо намагатись вирішити найболючіші кризові питання бізнесів українських підприємців, за участі наших героїв та героїнь, представників: ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та еко-виробництва.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335