У час, коли реальність диктує нові умови, LvBS та Центр Лідерства УКУ впроваджує новий формат навчального спілкування з аудиторією (кейс-квести), адже у світі зараз не існує best practices, а наша мета – змістити фокус думки українських підприємців у сторону асиметричних рішень.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ у співпраці з українськими підприємцями розробили 5 унікальних міні-кейсів про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в умовах пандемії та на перших етапах економічної кризи. Ми поспілкувались з підприємцями різних сфер, які сьогодні, як і тисячі інших в країні та світі, переживають перші тижні кризи. Їхні ще вчора успішні бізнеси раптово опинились в умовах карантину, зниження попиту, втрати клієнтів, а інколи, і без будь-яких доходів.

Щочетверга о 16:00 пропонуємо вам стати частиною навчального марафону за участі представників ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та еко-виробництва.

Наші герої:
Аліна Токмиленко – співзасновниця мережі «23 ресторани», директорка з розвитку Промприлад.Реновація;
Ірина Білик – засновниця екобренду «Bilka» та дитячого садка «Світ Дитини Монтессорі»;
Андрій Дзюбан – ресторатор, власник мережі «Майстерня карамелі», ресторану «Tante Sophie») та «Равликове господарство Tantе Snails»;
Ростислав Кулик – засновник та CEO Gastroli.ua;
Валерій Шипунов – партнер та CTO у компанії Innocode.

Модеруватиме всі кейс-квести виконавчий директор Центру лідерства УКУ Андрій Рождественський.

Ми запрошуємо вас прослухати реальні кризові кейси згаданих бізнесів, загостримо увагу на проблемах та викликах, з якими зіштовхнувся бізнес на різних етапах, й разом шукатимемо рішення управлінської дилеми.

Разом із іншими підприємцями ви зможете подумати над тим, як героєві слід діяти в умовах, що склались, та провести аналогії з власним бізнесом і, ймовірно, знайти рішення власних дилем.

За два дні до кожного з кейс-квестів (щовівторка) на пошти всім зареєстрованим учасникам приходитимуть листи з міні-кейсами – коротким описом реальної управлінської ситуації, з якою зіткнувся герой чи героїня. А вже у четвер під час онлайн-зустрічі ми аналізуватимемо ці міні-кейси і шукатимемо рішення, які можна імплементувати у ваш бізнес.

Діє раннє бронювання: до 08.04 включно можна оплатити всі 5 кейс-квестів пакетом (1500грн).

Окремо кожен кейс-квест коштуватиме по 350грн.

Розпочинаємо вже у найближчий четвер (09.04) о 16:00 з історії успішного ресторанного бізнесу: синергія всередині колективу та клієнти, які стали справжніми друзями. Усе це – здобуток мережі “23.ресторани”, яка у час кризи ризикує втратити свій головний актив – людей.
З керуючою партнеркою мережі Аліною Токмиленко шукатимемо рішення на перетині: альтернативні варіанти доходу та максимальна залученість працівників у процеси.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335