Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ запрошують взяти участь у роботі над реальними кейсами героїв про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в кризу.

«В неділю я ухвалюю рішення, що ми закриваємось. Тоді в мене ще була надія, що це тільки на два тижні. Впродовж перших трьох днів починають надходити новини, які лякають. Прийшло розуміння, що “цей дощ надовго” і треба щось робити».

Саме такі слова є у наступному кейс-квесті антикризової серії «Бізнес крізь кризу». Наш четвертий герой – Андрій Дзюбан, ресторатор, власник мережі «Майстерня карамелі», ресторану «Tante Sophie» та співвласник «Равликове господарство Tantе Snails».

Вже у четвер, 30 квітня, о 16:00 спільно будемо шукати найкращі бізнесові рішення для пом’якшення наслідків кризи для героя й приміряти їх на власний бізнес:

  • Як диверсифікувати бізнес у час турбулентності?
  • Як акумулювати наявні ресурси, зокрема фінанси, та запустити новий продукт?
  • Як побачити нові можливості для бізнесу на дуже конкурентному полі?

Вартість кейс-квесту – 350 грн.

Як все відбувається після оплати:

1) за два дні до онлайн-обговорення (28 квітня) на пошту прийде лист з текстом міні-кейсу, з яким потрібно ознайомитись до онлайн-зустрічі;

2) під час онлайн-зустрічі ви обговорюєте проблеми та шукаєте ефективні управлінські рішення для героя;

3) відбираєте з напрацьованих ідей ті, які б могли допомогти вирішити вашу бізнесову дилему;

4) отримаєте доступ до телеграм-каналу, де ми будемо обмінюватись актуальними матеріалами бізнес-спрямування;

5) наступного дня після кейс-квесту, кожен учасник на пошту отримає короткі підсумки напрацювань та інші матеріали (статті, презентації).

Модератор: виконавчий директор Центру Лідерства УКУ та викладач LvBS Андрій Рождественський за участі героя кейсу Андрія Дзюбана.

Також до кейс-квесту долучиться член інвестиційної ради УКУ, викладач Львівської бізнес-школи, фінансовий експерт з багаторічним досвідом Михайло Сало. Він допоможе краще розібратись у фінансовій частині та доповнить набуті знання вартісними порадами.

Серія антикризових кейс-квестів – це унікальний 5-серійний проект, де ми спільно будемо намагатись вирішити найболючіші кризові питання бізнесів українських підприємців, за участі наших героїв та героїнь, представників: ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та ековиробництва.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335.