Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр лідерства УКУ запрошують взяти участь у роботі над реальними кейсами героїв про кризовий менеджмент та стратегії поведінки українського бізнесу в кризу.

На третьому кейс-квесті будемо разом з Іриною Білик, власницею компанії «Bilka – зелені думки в дії» говорити про те, як малий бізнес, що займається продажем екотоварів, за лічені дні перелаштувався на задоволення нового попиту клієнтів, що виник у зв’язку з пандемією коронавірусу в світі – виготовлення масок.

Вже у четвер, 23 квітня, о 16:00 спільно будемо шукати найкращі бізнесові рішення для пом’якшення наслідків кризи.

Спробуємо дати відповідь на ключові питання:

  • Як налагодити операційний менеджмент у кризу?
  • Як розпізнати обмеження свого бізнесу та керувати ними?
  • Гнучкість та швидкість реакції: як наважитись та де шукати?

Наша мета – змістити фокус думки українських підприємців у сторону асиметричних бізнес-рішень, які можуть допомогти вийти з кризи.

Вартість кейс-квесту – 350грн.

Як все відбувається після оплати:

1) за два дні до онлайн-обговорення (21 квітня) на пошту прийде лист з текстом міні-кейсу, з яким потрібно ознайомитись до онлайн-зустрічі;

2) під час онлайн-зустрічі ви обговорюєте проблеми та шукаєте ефективні управлінські рішення для героя;

3) відбираєте з напрацьованих ідей ті, які б могли допомогти вирішити вашу бізнесову дилему;

4) отримаєте доступ до телеграм-каналу, де ми будемо обмінюватись актуальними матеріалами бізнес-спрямування;

5) наступного дня після кейс-квесту, кожен учасник на пошту отримає короткі підсумки напрацювань та інші матеріали (статті, презентації).

Модератор: виконавчий директор Центру Лідерства УКУ та викладач LvBS Андрій Рождественський за участі героїні кейсу Ірини Білик.

Серія антикризових кейс-квестів – це унікальний 5-серійний проект, де ми спільно будемо намагатись вирішити найболючіші кризові питання бізнесів українських підприємців, за участі наших героїв та героїнь, представників: ресторанного бізнесу, IT-сфери, event-індустрії та ековиробництва.

*25% від загальної суми буде передано на потреби лікарень та лікарів Львова.

Контактна особа: Мирослава Гурняк, mgurniak@lvbs.com.ua, +380 66 257 8335