Кейс-метод уже давно використовують Західні університети й бізнес-школи,  тому що він робить освітній процес значно ефективнішим. Центр Лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) запрошують на першу публічну презентацію збірки навчальних кейсів “Книга Реформ”, Наша спільна мета – допомогти покращити навчальний процес в українських університетах, давши викладачам та студентам ефективний інструмент. Цей інструмент – кейс-метод. Подія відбудеться 10-го грудня 2019 року в Києві, а усі охочі зможуть отримати книгу безкоштовно.

Книга Реформ – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. До роботи над збіркою залучено понад двадцять авторів і редакторів, зокрема з Українського Католицького Університету, Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law, Stanford University) й Інституту Лідерства ім. Ігоря О. Ігнатовича (Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership, Richard Ivey Business School, University of Western Ontario).

Для кого:

Ми запрошуємо викладачів, які готові застосовувати кейс-метод у своїх навчальних програмах, освітян та студентів, які цікавляться інноваційними методами навчання та всіх тих, хто хоче більше дізнатись про інсайти та внутрішні процеси змін, що відбувались в Україні.

Учасники:

  • Андрій Рождественський – виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, співавтор кейсу “Transparency International Ukraine”, “Суспільне мовлення в Україні”;
  • Михайло Винницький – викладач LvBS, керівник секретаріату НАЗЯВО, співавтор кейсу “Нова країна: пошук важелів впливу”;
  • Наталія Піпа – депутатка парламенту, секретар Комітету з питань освіти, науки та інновацій ВРУ;
  • Зураб Аласанія – голова правління НСТУ, герой кейсу “Суспільне мовлення в Україні”

Участь у події безкоштовна за умов попередньої реєстрації

На події ви зможете отримати збірку у подарунок. Книга написана та видана завдяки щедрим пожертвам п. Ігоря О. Ігнатовича та його дружини Марти Вітер, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc., що у Канаді, саме тому ми можемо поширювати її безкоштовно.

 

 

Локація: Освіторія Хаб, вул. Московська, 2, метро Арсенальна

Початок зустрічі: 15.00, 10 грудня

Контактна особа: Yaryna Stepanyuk, ystepanyuk@lvbs.com.ua, 093 99 555 32.