Події > Зустріч із Жерардом Сейтсом у Львові на тему: «Криза лідерства у час глобальних викликів»
Місто
Львів
Дата
20 Травня 2024

Зустріч із Жерардом Сейтсом у Львові на тему: «Криза лідерства у час глобальних викликів»

Визначна подія для спільноти УКУ та лідерів та лідерок, які розділяють наші цінності — вперше в Україні розробник концепції “Лідерство, яке базується на характері” Жерард Сейтс!

Професор з Ivey Business School (Канада), вперше відвідає Україну, щоб зустрітись із лідерами та лідерками для спільного пошуку рішень у кризовому лідерстві.

Професор досліджує не лише українські приклади, але й світові тенденції і тепер, коли альянси, структури і системи виявились безпорадними перед глобальними викликами, він готовий ділитись дієвими напрацюваннями, на які можна розраховувати за найскладніших умов.

Що ви отримаєте? Інструменти, які орієнтуються на компетентність та характер лідерів — нові підходи у менеджменті. І найкраще вивчати цю концепцію від її співтворця та українських лідерів, які розділяють ці цінності.

Організатори заходу:

Центр Лідерства УКУ та Бізнес-школа УКУ

Спікери:

  • Жерард Сейтс – професор з організаційного розвитку Ivey Business School, запрошений викладач Бізнес-школи УКУ, лауреат нагород за наукові дослідження, інновації в навчанні та просвітницьку діяльність.
  • Андрій Рождественський – PhD, викладач Бізнес-школи УКУ, СЕО Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.
  • Софія Опацька – декан-засновниця Бізнес-школи УКУ, проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету.
  • Назар Купибіда – віце-президент ОККО з питань фінансів.

Для кого ця подія буде корисна:

  • керівників команд, громадських ініціатив, місцевого самоврядування, політичних рухів і бізнесу.
  • людей, які прагнуть не лише розібратися у новітніх викликах, але й отримати емпірично перевірене підґрунтя для їхнього подолання.Більшу частину коштів з подій (окрім організаційних витрат) буде призначено на благодійність.

Львів

Дата та час: 20 травня 2024 о 19:00

Місце проведення: Центр Шептицького УКУ, вул. Козельницька, 2а.

Вартість: 800 грн (для випускників та учасників магістерських програм Бізнес-школи УКУ діє знижка у розмірі 25%)

Опісля події частування та час для нетворкінгу.