Події > Презентація Книги Реформ у Херсоні: кейс Міноборони
Місто
Херсон
Дата
08 Жовтня 2020

Презентація Книги Реформ у Херсоні: кейс Міноборони

Кейс-метод уже давно використовують Західні університети й бізнес-школи,  тому що він робить освітній процес значно ефективнішим. Центр Лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) запрошують на публічну презентацію збірки навчальних кейсів «Книга Реформ» у Херсоні. Наша спільна мета – допомогти покращити навчальний процес в українських університетах, давши викладачам та студентам ефективний інструмент. Цей інструмент – кейс-метод. Подія відбудеться 8-го жовтня 2020 року у Херсоні, а усі охочі зможуть отримати книгу безкоштовно.

Книга Реформ – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. До роботи над збіркою залучено понад двадцять авторів і редакторів, зокрема з Українського Католицького Університету, Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law, Stanford University) й Інституту Лідерства ім. Ігоря О. Ігнатовича (Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership, Richard Ivey Business School, University of Western Ontario).

Презентація збірки відбуватиметься в форматі глибшого знайомства з одним із кейсів. Таким чином Ви зможете краще познайомитись з кейс-методом, зрозуміти як можна навчатись на основі кейс-стаді та зануритись в контекст подій, що описані в тексті.

Цього разу ми працюватимемо з кейсом «Міністерство оборони України: роль особистості у процесі реформ». Обговорюватимемо такі питання:

  • Як організаційна культура та зацікавлені сторони можуть допомогти чи заблокувати організаційні зміни?
  • Чому для того, щоб успішно реалізувати ініціативи, пов’язані зі змінами, компетенції лідера повинні поєднуватися з характером?
  • Як управлінський досвід та лідерство сприяють сталим змінам?

Учасники:

  • Андрій Рождественський – виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, співавтор кейсів;
  • Юрій Гусєв – голова Херсонської обласної державної адміністрації, колишній заступник міністра оборони України, герой кейсу Міноборони;

Для кого:

Ми запрошуємо викладачів, які готові застосовувати кейс-метод у своїх навчальних програмах, освітян та студентів, які цікавляться інноваційними методами навчання та всіх тих, хто хоче більше дізнатись про інсайти та внутрішні процеси змін, що відбувались в Україні. Зустріч буде особливо корисної для тих, хто цікавиться питаннями лідерства, організаційного розвитку та проведення змін.

Участь у події безкоштовна за умов попередньої реєстрації.

На події ви зможете отримати збірку у подарунок. Книга написана та видана завдяки щедрим пожертвам п. Ігоря О. Ігнатовича та його дружини Марти Вітер, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc., що у Канаді, саме тому ми можемо поширювати її безкоштовно.

 

[register-button token=’5f6b273c-35bbec55-9d2a-d60d5eddd864′ title=’Зареєструватись’]

 

Локація: м. Херсон, вул. Університетська 27, Херсонський державний університет.

Початок зустрічі: 15:00, 8 жовтня

Контактна особа: Андріанна Білаш, abilash@lvbs.com.ua, 073 14 523 91