Події > Презентація Книги Реформ у Львові: кейс Приватбанку
Місто
Київ
Дата
13 Грудня 2019

Презентація Книги Реформ у Львові: кейс Приватбанку

Кейс-метод уже давно використовують Західні університети й бізнес-школи,  тому що він робить освітній процес значно ефективнішим. Центр Лідерства УКУ спільно з Львівською бізнес-школою УКУ (LvBS) запрошують на публічну презентацію збірки навчальних кейсів «Книга Реформ» у Львові. Наша спільна мета – допомогти покращити навчальний процес в українських університетах, давши викладачам та студентам ефективний інструмент. Цей інструмент – кейс-метод. Подія відбудеться 13-го грудня 2019 року у Львові, а усі охочі зможуть отримати книгу безкоштовно.

Книга Реформ – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. До роботи над збіркою залучено понад двадцять авторів і редакторів, зокрема з Українського Католицького Університету, Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law, Stanford University) й Інституту Лідерства ім. Ігоря О. Ігнатовича (Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership, Richard Ivey Business School, University of Western Ontario).

Презентація збірки відбуватиметься в форматі глибшого знайомства з одним із кейсів. Таким чином Ви зможете краще познайомитись з кейс-методом, зрозуміти як можна навчатись на основі кейс-стаді та зануритись в контекст подій, що описані в тексті.

Цього разу ми працюватимемо з кейсом «Місія здійсненна. Як найбільший банк України опинився під контролем держави». Якою була ситуація в банківському секторі напередодні націоналізації Приватбанку? Як банк, що обслуговує 20 млн. громадян за одну ніч змінив власника? Як одночасно запобігти паніці, стримати відтік клієнтів та вибудувати довіру всередині найбільшого банку країни?

Учасники:

  • Софія Опацька – проректорка з науково-педагогічної роботи УКУ, декан-засновниця Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), співавторка кейсів;
  • Андрій Рождественський – виконавчий директор Центру Лідерства УКУ, співавтор кейсів;
  • Олена Шкарпова – директорка з комунікацій та маркетингу «ProZorro», ексмедіадиректорка VoxUkraine, авторка кейсу про Приватбанк;
  • Євген Дубогриз – інвестиційний аналітик, ексзаступник директора департаменту фінансової стабільності НБУ (під керівництвом В.Гонтаревої), учасник події описаних в кейсі.

Для кого:

Ми запрошуємо викладачів, які готові застосовувати кейс-метод у своїх навчальних програмах, освітян та студентів, які цікавляться інноваційними методами навчання та всіх тих, хто хоче більше дізнатись про інсайти та внутрішні процеси змін, що відбувались в Україні. Зустріч буде особливо корисної для тих, хто цікавиться економікою, фінансами, банківською справою, менеджментом та управлінням.

Участь у події безкоштовна за умов попередньої реєстрації

На події ви зможете отримати збірку у подарунок. Книга написана та видана завдяки щедрим пожертвам п. Ігоря О. Ігнатовича та його дружини Марти Вітер, президента та виконавчого директора інвестиційної компанії First Generation Capital Inc., що у Канаді, саме тому ми можемо поширювати її безкоштовно.

 

[register-button token=’5deaaf7e-58dcfb58-e440-b6c1d3fda03c’ title=’Зареєструватись’]

 

Локація: Центр Шептицького УКУ, вул. Стрийська, 29А, Паркова аудиторія

Початок зустрічі: 15.00, 13 грудня

Контактна особа: Yaryna Stepanyuk, ystepanyuk@lvbs.com.ua, 093 99 555 32.