Запрошуємо відвідати серію тематичних вебінарів від LvBS та Центру Лідерства УКУ «Характер лідера: створення ефективної команди». Останній вебінар із серії відбудеться вже 8 квітня на тему: «Лідерство – ключ до єдності у команді». Разом із CEO Центру лідерства УКУ Андрієм Рождественським ми будемо дискутувати довкола тематики статті «One-Teaming: Gaining a Competitive Edge through Rapid Team Formation and Deployment» Жерарда Сейтса – виконавчого директора Інституту лідерства Ігоря Ігнатовича у Ivey Business School (Канада).

Сучасний світ диктує нам умови, у яких надзвичайно важливим є швидке та ефективне формування команд: з одного боку – це дає конкурентні переваги на ринку, а з іншого – без цього неможливо якісно впроваджувати інновації.

Яскраві приклади реальних кейсів  (пожежа в Манн Галч; досвід Національної адміністрації з питань аеронавтики та космосу (NASA) з космічними кораблями «Аполлон-13» та «Колумбія»; трагічні події на Евересті у 1996 році) допоможуть нам краще зрозуміти важливість формування єдності у команді та окреслити варіанти впливу на ситуацію для лідера.

На вебінарі поговоримо, зокрема, про таке:

  •  Яка роль лідера у формуванні командної єдності?
  •  Що зміцнює, а що послаблює командну єдність?
  • Як компанії можуть створювати цінності командної єдності?
  • Смиренність лідера – запорука створення ефективної та злагодженої команди?

Модеруватиме вебінар Андрій Рождественський, CEO Центру лідерства УКУ.

Де: Zoom (посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події).

Коли: 8 квітня, 18:30

Тривалість: 1 година 30 хвилин

Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

 

Довідково:

Жерард Сейтс є виконавчим директором Інституту лідерства Ivey Business School. А також:

  • активно займається дослідницькою діяльністю, за результатами якої регулярно публікує наукові статті;
  • здобув ступінь PhD в University of Toronto;
  • є лауреатом нагород за наукові дослідження, інновації в навчанні та просвітницьку діяльність;
  • викладає на магістерських програмах EMBA, MBA та інших магістерських програмах курси з лідерства, управління змінами, організаційної поведінки, управління діяльністю та кадрами;
  • є автором багатьох кейсів на різні тематики, зокрема це кейси про лідерство, характер лідера, управління змінами, кризовий менеджмент, організаційну культуру, команди, управління конфліктами в командах;
  • є автором та співавтором 4-х книжок:  Leadership on Trial: A Manifesto for Leadership Development; Good Leaders Learn: Lessons from Lifetimes of Leadership; Developing Leadership Character; Leadership in Practice: Theory and Cases in Leadership Character.

Контактна особа: Андріанна Білаш, abilash@lvbs.com.ua, +380 73 145 2391