Запрошуємо відвідати серію тематичних вебінарів від LvBS та Центру Лідерства УКУ «Характер лідера: створення ефективної команди». Перший вебінар-обговорення відбудеться 25 березня на тему: «Залученість працівників: вплив лідерства на позитивні зміни в організаціях». Разом із CEO Центру лідерства УКУ Андрієм Рождественським ми будемо дискутувати довкола тематики статті «What engages employees the most or, The Ten C’s of employee» Жерарда Сейтса – виконавчого директора Інституту лідерства Ігоря Ігнатовича у Ivey Business School (Канада).

Сьогодні, коли багато компаній працюють в онлайн-режимі, загострилося питання залученості їхніх працівників. Для лідерів дуже важливо визначити рівень такої залученості, знати, яке є співвідношення між найбільш залученими, середньозалученими та незалученими працівниками. Це дозволить ухвалювати ефективні рішення та вдосконалювати загальну продуктивність компанії.

Канадський підхід свідчить, що рівень залученості не залежить від макроекономічного середовища країни, на відміну від специфіки ведення роботи, яка напряму впливає на рівень залученості працівників.

Говоритимемо про таке:

  • Чи спостерігаємо ми сьогодні кризу залученості працівників?
  • Що впливає на залученість працівників?
  • Скільки коштує компанії «lack of engagement»?
  • Що може зробити лідер задля збільшення залученості команди?

Модеруватиме вебінар Андрій Рождественський, CEO Центру лідерства УКУ.

Де: Zoom (посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події).

Коли: 25 березня, 18:30

Тривалість: 1 година

Подія безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Довідково:

Жерард Сейтс є виконавчим директором Інституту лідерства Ivey Business School. А також:

  • активно займається дослідницькою діяльністю, за результатами якої регулярно публікує наукові статті;
  • здобув ступінь PhD в University of Toronto;
  • є лауреатом нагород за наукові дослідження, інновації в навчанні та просвітницьку діяльність;
  • викладає на магістерських програмах EMBA, MBA та інших магістерських програмах курси з лідерства, управління змінами, організаційної поведінки, управління діяльністю та кадрами;
  • є автором багатьох кейсів на різні тематики, зокрема це кейси про лідерство, характер лідера, управління змінами, кризовий менеджмент, організаційну культуру, команди, управління конфліктами в командах;
  • є автором та співавтором 4-х книжок: Leadership on Trial: A Manifesto for Leadership Development; Good Leaders Learn: Lessons from Lifetimes of Leadership; Developing Leadership Character; Leadership in Practice: Theory and Cases in Leadership Character.

Контактна особа: Андріанна Білаш, abilash@lvbs.com.ua, +380 73 145 2391