Події > Велика щорічна зустріч випускників Бізнес-школи УКУ: Alumni Leadership Day та вручення Alumni Awards 2023
Дата
18 Листопада 2023

Велика щорічна зустріч випускників Бізнес-школи УКУ: Alumni Leadership Day та вручення Alumni Awards 2023

18 листопада ми вкотре зустрінемось спільнотою Бізнес-школи УКУ, щоб поговорити про іспити, які складаємо щодня: як громадяни, підприємці і лідери. Чи готові ми до довготривалого марафону? Чи під силу нам пройти це випробування?

Alumni Leadership Day організовується спільно з Бізнес-школою УКУ за підтримки та у партнерстві з Інститутом лідерства Ivey Business School ім. Ігоря Ігнатовича (Лондон, Онтаріо, Канада).

В рамках події відбудеться ексклюзивна презентація фільму «Україна: іспит із лідерства» та опрацювання кейсу.

Сьогодні українців вже неможливо вразити ідеальними лідерами, які транслюють “успішний успіх” десь за межами нашої реальності. Лідерство під час війни часто на межі життя і смерті, воно про вибір, виклики і сміливість брати на себе відповідальність. У фільмі свій іспит склали пастор Геннадій Мохненко, Олена Вовк і Костянтин «Макс» Крикунов – представники абсолютно різних професій, з відмінним бекграундом і поглядами на життя. Однак, їх всіх об’єднує те, що в момент, коли усталена соціальна ієрархія дала тріщину, вони не лише втримались, але й повели за собою інших.

Як їм це вдалося? Чи був цей внутрішній імпульс, закладеним з народження, а чи проявився виключно під тиском обставин? І чи можна говорити про універсальний «рецепт» Лідерства? А якщо так, то як віднайти його «інгредієнти»?

Також за програмою відбудеться панельна дискусія на тему: «Лідерство в умовах довготривалого марафону».

В другій частині Alumni Leadership Day традиційно вручатимемо нагороди Alumni Awards. Це щорічне нагородження випускників за досягнення, визначені в номінаціях, що затверджує Рада Асоціації випускників разом із Бізнес-школою.

Цьогорічні номінації:

  • The Business Breakthrough Award 2023 – Прорив у бізнесі у період війни або розвиток індустрії в цілому, вихід на експорт, впровадження інновативних рішень.
  • Service and Impact Award 2023 – Соціальна відповідальність лідера під час війни в дії.
  • The Leadership through Resilience Award 2023 – Приклад лідерства і відновлення після важких перепон.
  • The Global Outreach Award 2023 – Ambassador of Ukraine on The Global Market. Компанії та особи, які розвивають бренд України на бізнес-карті світу.
  • Alumni Networking Guru Award 2023 – Номінація виключно від випускників: номінування за активність в спільноті. Історії співпраці між випускниками. Кращий інтегратор.

Подати кандидатів на номінації можуть виключно випускники та Бізнес-школа УКУ. Конкурс триває до 5 листопада включно. Щоб подати номінантів, заповніть цю форму. Дізнатись детальніше про номінації можна за посиланням.

Коли: 18 листопада.

Де: Львів, багатофункційний академічний корпус УКУ, вул. Козельницька, 2а.

Внесок за участь у події: 3000 грн (*30% від цієї суми буде скеровано на потреби підрозділу Костянтина Крикунова, випускника програми MSc in Technology Management 2018 року.)

Зареєструватись

Ви також можете придбати «віртуальний квиток», зробивши таким чином внесок у донацію на підрозділ ЗСУ, якщо не матимете змоги бути фізично присутніми на події. Власники «віртуального квитка» отримають запис дискусій.

Традиційно для випускників діє опція «підвішений квиток», коли випускник/ця оплачує квиток для іншого випускника/ці, які зголошуються на цей квиток у формі реєстрації.

Контактна особа: Тетяна Новолодська,tnovolodska@lvbs.com.ua,+38 (063) 861 93 92.

Дрес-код: брендований одяг Бізнес-школи УКУ.