Ніби цілком різні, а водночас мають точки дотику. То що спільного у військових та бізнес-лідерів? Чому можна навчитися один в одного? Запрошуємо на презентацію результатів дослідження Центру лідерства УКУ «Роль характеру лідера/ки в модерації зв’язку між екстремальним контекстом діяльності організації та суб’єктивним добробутом лідерів» («The role of leader’s character in moderation of the negative relation between leadership context hostility and leader subjective wellbeing»). Подія відбудеться у форматі дискусії 11 вересня в межах Днів УКУ.

Наскрізними темами для дискусії будуть:

  • Лідерство та організаційний розвиток – що варто знати лідерам українських організацій.
  • Чому цивільні лідери можуть навчитися у військових та навпаки.
  • Особистий добробут лідера/ки – чому він важливий, особливо в наш час.

Участь у дискусії візьмуть:

  • Калмикова Наталія, радниця з гендерних питань Командувача Сухопутних військ ЗС України, магістр публічного управління, екс-заступниця директора фонду «Повернись Живим»
  • Сергій Собко, полковник Збройних сил України, командир 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, Герой України
  • Сергій Лесняк, перекладач, співзасновник компанії «Aistra»

Модератором зустрічі буде Андрій Рождественський, СЕО Центру лідерства УКУ.

Коли: 11 вересня 2021, 16:00
Де: Паркова ауд. (127) Центру Митрополита Андрея Шептицького, м. Львів, вул. Козельницька, 2а (карта)
Тривалість: 2 год.

Подія безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації.

 

Кількість місць обмежена до 50 осіб у залі, поспішайте зареєструватися першими.

Усі, хто не встигнуть забронювати перші 50 місць (адже діють карантинні обмеження на офлайн-зустрічі), зможуть доєднатися до події онлайн під час прямої трансляції на фейсбук-сторінці Центру лідерства УКУ, а також фейсбук-сторінці Львівської бізнес-школи УКУ.

Довідково:

У 2019 році Центр лідерства УКУ завершив українсько-канадське дослідження «Роль характеру лідера/ки в модерації зв‘язку між екстремальним контекстом діяльності організації та суб‘єктивним добробутом лідерів». Дослідження складалося з двох етапів, кожен із яких тривав близько року. Цілі полягали у (1) з’ясуванні чеснот характеру, якими володіють військові лідери та їхньому порівнянні із чеснотами характеру лідерів бізнес-сектору; (2) дослідженні взаємозв’язку характеру лідера та особистому добробуті. Більше інсайтів читайте у статті Центру лідерства УКУ.

Контактна особа: Андріанна Білаш, abilash@lvbs.com.ua, +380 73 145 2391