Події > Зустріч із Жерардом Сейтсом у Києві на тему: «Криза лідерства у час глобальних викликів»
Місто
Київ
Дата
22 Травня 2024

Зустріч із Жерардом Сейтсом у Києві на тему: «Криза лідерства у час глобальних викликів»

Жерард Сейтс, професор з Ivey Business School (Канада), вперше відвідає столицю, щоб зустрітись із лідерами та лідерками для спільного пошуку рішень.

Професор досліджує не лише українське лідерство, але й світові тенденції і тепер, коли альянси, структури і системи виявились безпорадними перед глобальними викликами, він готовий ділитись дієвими напрацюваннями, на які можна розраховувати в кризовому управлінні.

Що ви отримаєте? Інструменти, які орієнтуються на компетентність та характер лідерів — нові підходи у менеджменті. І найкраще вивчати цю концепцію від її співтворця та українських лідерів, які розділяють ці цінності. Впевнені, що у Києві є ті, хто може не лише поділитись власним досвідом, але й відкритий до змін.

Організатори заходу:

Центр Лідерства УКУ та Бізнес-школа УКУ

Спікери:

  • Жерард Сейтс – професор з організаційного розвитку Ivey Business School, запрошений викладач Бізнес-школи УКУ, лауреат нагород за наукові дослідження, інновації в навчанні та просвітницьку діяльність.
  • Андрій Рождественський – PhD, викладач Бізнес-школи УКУ, СЕО Центру Лідерства УКУ, бізнес-консультант.
  • Софія Опацька – декан-засновниця Бізнес-школи УКУ, проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету.
  • Андрій Гундер – президент американської промислової палати в Україні.

Для кого ця подія буде корисна:

  • керівників команд, громадських ініціатив, місцевого самоврядування, політичних рухів і бізнесу.
  • людей, які прагнуть не лише розібратися у новітніх викликах, але й отримати емпірично перевірене підґрунтя для їхнього подолання.Більшу частину коштів з подій (окрім організаційних витрат) буде призначено на благодійність.

Київ

Дата та час: 22 травня 2024 о 19:00

Місце проведення: Готель Дніпро, вул. Хрещатик 1/2

Вартість: 800 грн (для випускників та учасників магістерських програм Бізнес-школи УКУ, а також учасників програми «Лідерство: інтенсив з трансформації управління» діє знижка у розмірі 25%)

Також у Києві у вас є унікальна можливість відвідати дводенний навчальний курс з Жерардом Сейтсом «Лідерство: інтенсив з трансформації управління», що відбудется 21-22 травня.