Блог > Діяльність Центру > Alumni Leadership Day 2024: управління командами в критичних ситуаціях
02 Грудня 2024

Alumni Leadership Day 2024: управління командами в критичних ситуаціях

Навіщо лідерам організацій та корпоративного сектору тренінг із тактичної підготовки? Чому саме ця ідея стала центральною для Alumni Leadership Day – 2024? Хто організував навчання для учасників цієї події?

Андрій Рождественський розповідає, що ще у 2022 році, разом із групою викладачів, які працювали з військовими, він пройшов базові курси військової підготовки, щоб мати змогу проводити заняття ближче до зони бойових дій.

Він неодноразово спостерігав початкові етапи підготовки, а також особисто завершив курс для штурмовиків від 3 ОШБ та ГУР. Під час цього навчання він оцінив цінність і складність тактичних вправ та отримав багато інсайтів про лідерство і його роль у таких процесах. Це стало поштовхом до рішення поєднати зустріч випускників із наданням актуальних знань і навичок, необхідних у сучасних реаліях.

Головна мета таких тренувань — оцінити, наскільки людина здатна діяти ефективно в умовах високого стресу та надзвичайного тиску. Навіть у симуляційному форматі це непросто, адже емоційний вплив дуже сильний. Були випадки, коли люди здавалися умовному ворогу під час виконання вправ — для них це виявилося занадто важким випробуванням. Але для інших це стало можливістю побачити свої сильні сторони, зрозуміти, наскільки вони сміливі у складних обставинах. Такі тренування також допомагають краще зрозуміти, як працює військова система, що знижує страх перед невідомістю. Крім того, це ще більше мотивує допомагати армії

Андрій Рождественський
виконавчий директор Центру Лідерства УКУ

Тренінг проводила команда довідчених інструкторів центру спеціальної тактичної підготовки SECTOR SEVEN.

Дуже цілісним було продовження заходу — зустріч із Валерієм Залужним та нагородження переможців Alumni Awards.

Бізнес і військове середовище мають значно більше спільного, аніж прийнято вважати. Дисциплінованість, чітке планування, командна робота, пріоритизація завдань – все це є першоосновою саме для Збройних Сил. І саме їх застосовує дійсно успішний бізнес. У свою чергу, Силам Оборони України слід краще усвідомити перевагу застосування виключно підприємницьких підходів, де акцент робиться на швидкості, ефективності та розбудові комунікацій

Валерій Залужний

Цьогорічні переможці Alumni Awards теж глибоко в контексті війни та лідерства. Це свідомі люди, котрі абсолютно точно розуміють, які ризики для їхньої справи несе діяльність в Україні у період війни, а особливо – її повномасштабного етапу. І, попри це, вони усвідомлено отримали бізнес-освіту саме в означений період. Як і цілеспрямовано вирішили розвивати свої проекти вдома, попри всі перепони.

Ці люди схильні діяти асиметрично. Практично кожна з описаних бізнес-ідей – про максимальну ефективність, швидкість та масовість вживання. Про розуміння власних клієнтів та створення сервісу навіть у тих сферах, у яких подібне явище здавалося неможливим раніше.

Спільнота Alumni власними справами доводить, що Перемога кується не лише на фронті, але і в тилу. Одразу троє переможців виділились проектами, що дієво допомагають Силам Оборони України. Ще двоє – ініціативами, які допомагають самій бізнес-спільноті знаходити нові ринки, рішення або ж відновлювати власний ресурс у колі однодумців. І саме цим – розумінням реальних потреб суспільства, у якому вони живуть – перелічені підприємці і гідні вважатися справжнім «обличчям» бізнесу нового зразка. Еталонного не лише для України, але й для всього світу.