Bідкрита лекція професора Гарвардського університету Діна Вільямса (відео)

Раді поділитись з Вами записом з відкритої лекції професора Гарвардського університету Діна Вільямса “Leading in a fractured world”.

Більше про доктора Діна Вільямса: отримав ступінь магістра та доктора наук Гарвардського університету, спеціалізуючись на дослідженнях лідерства та організаційному розвитку. Професору Вільямсу присвоєна «Нагорода за найбільш впливовий курс» в Гарвардському університеті за високий рівень викладання. Також він був гостьовим професором в Lee Kuan Yew School of Public Policy, що в Сінгапурі, де 10 років керував програмою «Соціальне лідерство в Сінгапурі».

Має досвід управління процесами змін, сприяв ініціативам з розвитку лідерства та / або проводив великі дослідження з компаніями, урядами в США, Індії, Австралії, Нігерії, Сінгапурі, Східному Тиморі, Японії, Колумбії, Камбоджі, Європі, на Близькому Сході і в М’янмі. Професор Вільямс провів великі дослідження з Aetna Life and Casualty у Сполучених Штатах, з Школою Matsushita в Японії, а також з урядом Брунея в Південно-Східній Азії. Зараз очолює власну дослідницьку компанію та консалтинговий бізнес «Thinking heads Global».

Вебсайт та блог Діна Вільямса можна знайти за посиланням www.ThinkingHeadsGlobal.com.